לקביעת פגישה

​052-3511306​​​

התפתחות הילד

וטיפול בבעיות שינה

התפתחות הילד

אבחון 

משך האבחון הוא שעתיים וחצי. יושבים יחד, עם ההורים ועם התינוק וצופים בצורת ההתנהלות של התינוק במרחב.

האבחון מתחיל בתשאול נרחב שבו נבקש פרטים על תהליך ההיריון, הלידה ושלבי ההתפתחות של התינוק מרגע הלידה ואילך. בעת הצפייה בתינוק נתבונן באינטראקציות שלו עם ההורה, המאבחן והסביבה, ובהדרגה ניצור מערכת של גירויים מובנים, שמאפשרת לראות כיצד התינוק מגיב ומהן יכולותיו. בתוך כך, תיבדק מידת ההתאמה בין גילו הביולוגי של התינוק לבין השלב ההתפתחותי הנראה לעין. בין הפרמטרים הנבדקים הינם: טונוס השרירים של התינוק (האם גבוה או נמוך); מערכת התחושה הטקטילית (המעודנת); האם התינוק נמצא בחסר או בעודף במערכות השונות; האם מערכת העצבים שקטה או מעוררת מדי ועוד.

 

טפולים פרטנים

טיפולים פרטנים הן מפגשים אינדיווידואלים לתינוק או ילד. טיפולים פרטניים ישתנו בטיבם בין ילד לילד. כאשר מורגש שיש שיפור, ההורים והילד יכולים לעבור למסגרת של סדנה או של קורס שבו ההורים והתינוקות יכולים ליהנות יחד עם הורים תינוקות נוספים מהאינטראקציות החברתיות ולחוות את היתרונות הנוספים של עבודה קבוצתית. במקרים של בעיות מורכבות יותר, מומלץ להמשיך עם השיעורים הפרטיים. בבייבי בייס מטפלים בבעיות כמו טורטיקוליס, דיספלסיה של מפרק ירך, טונוס שרירים גבוה או נמוך ובעיות חושיות. נערכים טיפולים לילדים עם בעיות רגשיות, PDD, ועיכובים התפתחותיים.

 

סדנאות

הסדנאות מיועדות ללוות את תינוקכם ואתכם במסע ההתפתחותי. זו הזדמנות מצויינת להעניק לילדכם תשתית עמוקה שתלווה אותו בכל חייו.

אנחנו עובדים על טכניקות ייחודיות של תנועה ועבודת רצפה עם ציוד טיפולי וג'ימבורי שמסייע להתפתחות המוטורית-חושית בכל שלב. למעשה, הסדנאות מלמדות כיצד לספק לתינוק את כל מה שהוא זקוק לו להתפתחות תקינה.

 

 

גלריה

1/22

OPENING HOURS

SUNDAY-FRIDAY

7.00AM-8.00PM

 

 

ADDRESS

Dizengoff 222, Tel Aviv-Yafo, Israel

fionabendror@gmail.com

Tel: +972 (0) 523-511-306
 

  • Instagram
  • Facebook App Icon
  • YouTube

© 2009-2016 Baby Base

FIND​ US