לקביעת פגישה

​052-3511306​​​

התפתחות הילד

וטיפול בבעיות שינה

יעוץ חד פעמי
ללא ליווי. 

עלות התוכנית 580

תוכניות של טיפולי שינה

טיפול בבעיות השינה מבוסס על תמיכה, הדרכה וטיפול אישי על מנת לעזור לתינוק או לילד להרדם הירדמות עצמאית, ללא גורמי תלות, הן בתהליך ההשכבה והן ביקיצות ליליות. הטיפול עבור כל ילד לוקח בחשבון את כל הפרמטרים, כולל התפתחות, יכולת קוגניטיבית וסגנון הורות. התוכניות למבוגרים מורכבות מביצוע שינויים באורח חיים, היגיינת שינה, ניטור קפדני של דפוסי שינה. בנוסף המבוגרים המטופלים מקבלים כלים מתחום הפסיכותרפיה שמקלים על סימפטומים של חרדה, תסמונת פוסט טראומטית או לחץ יומי שעשוי לשבש מנגנוני התמודדות קוגניטיביים ונוירולוגיים תקינים. 

 

רוב ההורים ניסו שיטות רבות לפני שהגיעו אלי לבייבי בייס. כאן בבייבי בייס תוך כדי טיפול משיגים ההורים את התוצאה הרצויה. הסיבה לכך היא שכאשת מקצוע מיומנת צברתי ניסיון רב שנים בהתמודדות עם בעיות שינה של ילדים. אני משלבת ידע מתחומים רבים יחד עם שינה. אני מבוננת בכל מקרה בעין אובייקטיבית, ומטפלת במכלול הנושאים המשפיעים על איכות שינה: תזונה, התפתחות או התנהגות שעשויה להשפיע על  השינה.

 

לפני פגישת היעוץ אני שולחת תשאול התפתחות ויומן הרגלי שינה הכולל מעקב של 4 ימים. בעזרת הנתונים, אכיר לעומק את התנהלותכם, אבחן את הרגליכם ואכין עבורכם תוכנית אישית ראשונית. בפגישה תקבלו כלים והנחיות, אותם תוכלו ליישם באופן מיידי מהלילה הראשון. לאורך כל הדרך נבחן את התקדמות התהליך ונתאים את דרכי הפעולה לשלב שבו אתם נמצאים. 

 

 

 

תוכנית הפרמיום

תוכנית עבודה מקיפה המטפלת בהתעוררויות, התנגדויות לפני השינה, בעיות התנהגותיות וגמילה. התוכנית כוללת ייעוץ ראשוני עם שני ההורים במשך שעה וחצי ותכנית עבודה בת 14 ימים במהלכם אני נמצאת בקשר יום יומי עם המשפחה. 

עלות התוכנית 1800 ₪ לתאומים 2000₪

חבילת פלטינום

טיפול מלא עד תם הבעיה (30 יום) . טיפול ותרפיה בשינה הכולל ייעוץ ראשוני עם שני ההורים במשך שעתיים והדרכה מקיפה בכל הנושאים: יעוץ שינה, תזונה, גמילה מהנקות מיותרות ועוד. היעוץ כולו על בסיס יום יומי כולל אבחון וטיפול בהתפתחות.

מסלול זה מומלץ מכיוון שהוא מאפשר לקחת את התהליך צעד אחר צעד כאשר ההתקמות היא הדרגתית יותר. המעקב המתמשך יוצר מיקוד רב יותר בכל הפרמטרים וניתן להעמיק יותר בכל תחום בעייתי שמתעורר. 

עלות התוכנית 2500 

ביקורי לילה

ביקור לילה או שיטת התיעוד והמעקב. המצלמה הנמצאת באופן קבוע בחדר השינה של הילד מתעדת את טקס השינה, ההרדמה וההתעוררויות הליליות.

עלות 1000 לשעה

תוכניות למבוגרים

פגישה בת שעתיים הכוללים תוכנית ותרגול. הפגישה כוללת פסיכותרפיה, מדיטציה ותרפיה בתנועה ומותאמת לטיפול בתסמינים כמו חרדה, PTSD או גורמי לחץ יומיומיים.

עלות הטיפול 350  לשעתיים

שאלות נפוצות

האם את צריכה לפגוש את הילד?

ברוב המקרים כן מכיוון שזה מאפשר התבוננות והבנה טובה יותר של שורש הבעיה.

האם את מגיעה בלילה?

במהלך תקופת האינטייק כאשר הילד זקוק לטיפול אינטנסיבי אני נמצא בתחילת הלילה, כדי לתמוךו להדריך. לפעמים מתבצעים צילום בתיעוד וידאו במקרים שבם ילד סובל מהתעוררויות ספורדיות במשך כל הלילה.

האם זה שיטת הבכי?

אני מתאימהאת סגנונות ההורות שלכם עם השיטות שלי. במהלך הייעוץ הראשוני אני לוקח זמן רב כדי להעריך אילו התערבויות ושיטת יהיו כוללים בטיפול. השיטות הנפוצות ביותר לא משתמשים בשיטה הבכי.

 

OPENING HOURS

SUNDAY-FRIDAY

7.00AM-8.00PM

 

 

ADDRESS

Dizengoff 222, Tel Aviv-Yafo, Israel

fionabendror@gmail.com

Tel: +972 (0) 523-511-306
 

  • Instagram
  • Facebook App Icon
  • YouTube

© 2009-2016 Baby Base

FIND​ US